Пропозиції від ініціативної групи “Нове місто - Бровари”

ПЛАН РОБОТИ

ШТАБУ ПО РОЗРОБЦІ ТА ОБГОВОРЕННЮ ЗМІН

ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА БРОВАРИ

на період з квітня по вересень 2015 року

Преамбула.

Відправною точкою даного графіку  запропонованих заходів є отримання 21.04.2015 р. переліку першої черги документів, зазначених у Зверненні Громадської ініциативи “Нове місто - Бровари” від 07.04. 2015р.

Квітень 2015 року

 1. Засідання Штабу щодо визначення мети і завдань роботи штабу.
 2. Засідання Штабу щодо визначення переліку документів, необхідних для вивчення членами Штабу, а також для погодження плану роботи штабу.
 3. Регулярні зустрічі членів Штабу зі спеціалістами управління архітектури та містобудування, відділу капітального будівництва  для вивчення розроблених та затверджених детальних планів територій.

Травень 2015 року

 1. Формування та надання запитань до фахівців ДП “ДІпромісто”  / за тиждень до Розширеного засідання Штабу.
 2. Розширене засідання Штабу за участі фахівців ДП “Діпромісто” щодо аналізу Генерального плану Броварів, затвердженого у 1999 році, схеми існуючого використання території та проекту змін до Генерального плану Броварів від 2011 року з метою виявлення варіативних рішень.
 3. Напрацювання переліку питань для вивчення думки громадськості та представників бізнесу для подальшої розробки Стратегії розвитку міста Бровари.

Червень 2015 року

 1. Засідання штабу щодо погодження переліку питань для вичення думки громадськості та представників бізнесу для подальшої розробки Стратегії розвитку міста Бровари та визначення графіку проведення тематичних круглих столів по містобудівній документації.
 2. Запуск соціологічного дослідження.
 3. Початок проведення тематичних круглих столів по адміністративно - територіальним одиницям міста. Логічно проводити тематичні столи по школам Броварів згідно адміністративно-територіального поділу.

Липень 2015 року

 1. Продовження проведення тематичних круглих столів по адміністративно - територіальним одиницям міста.
 2. Формування стратегії розвитку міста на базі аналізу всіх необхідних вищезазначених вихідних даних, робочих запитів, опираючись на дослідження, закладені в оновлену проектну документацію,  результати соцопитування та перші пропозиції, отримані на круглих столах.

Серпень 2015 року

 1. Презентація проектів стратегічного бачення розвитку міста, як від громадськості , сформованих членами штабу, так і від виконавчої влади . Обговорення.
 2. Затвердження плану зустрічей із громадського обговорення необхідних змін до Генерального плану міста.
 3. Початок громадських обговорень по адміністративно-територіальним одиницям міста та обрання делегатів на конференцію.
 4. Запуск процедури надсилання пропозицій та зауважень до генплану міста.

Вересень 2015 року

 1. Продовження  громадських обговорень по адміністративно-територіальним одиницям міста та обрання делегатів на конференцію. Продовження процедури надсилання та пропозицій та зауважень до генплану міста.
 2. Обробка  та обговорення надісланих пропозицій.

Жовтень 2015 року

Засідання штабу з організації конференції із формування завдання на розробку змін та зауважень до Генерального плану.